Říjen 2015

Co se mnou bylo?

29. října 2015 v 21:04 | PauliNe |  Diskutárna
Čau všichniiiiii. Ano, poslední dobou dost koukám na Martina z kanálu jmenuju se Martin. A tak od něho pochytávám všechny hlášky. No, za poslední dobu co jsem se vám neozvala se stalo nespočet věcí. Jedna z nich je že jsem nastoupila do osmé třídy a dost mi záleží na známkách kvůli střední škole. Až na jednu kouli se mi daří fajn a na čtvrtletí to vypadá na tři dvojky, jeej.

Další pro mě hodně důležitá a radostná zpráva je, že budu přestupovat do lepšího volejbalovýho oddílu. Přestupuji do Prahy, ve svém mateřském oddílu budu hostovat a tak je to teď těžké s tréninkama. Trénuji každý den a tak je to dost vysilující.

Od září pracuji se spolužačkami na projektu o Holocaustu do soutěže Daniel. Musím říct, že čím déle a více o tom zjišťuji, nestačím se divit jak kruté to v koncentračních táborech bylo. Ty lidi co si stěžují že se narodili v této době by se měli zamyslet jaké by to bylo narodit se za druhé nebo první světové války.

Zítra jdu s kamarádkama nafotit nějaké fotky na téma Haloween, možná sem hodím pár fotek,nebo tutorial na líčení. Nic neslibuju. :) Zatím se mějte.